Rituel de Beauté | Pod Harfou 25, Praha 9 – Vysočany
Vytvořeno P&M © 2017

Dárkové certifikáty

Rádi byste potěšili své blízké, přátele nebo kolegy?

 

V dnešním náročném životním tempu všichni oceníme, když se na chvíli můžeme zastavit, hodit starosti za hlavu a nechat se hýčkat.

To, co nám udělá opravdovou radost, je zážitek, prožitá emoce a čas, který máme jen pro sebe. Chvíle, kdy můžeme relaxovat, chvíle, kdy nás nebude nic vyrušovat.

Proto nabízíme možnost obdarovat své nejbližší, přátele, obchodní partnery či zaměstnance výjimečnými prožitky v Rituel de Beauté.

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ

- Dárkový certifikát můžete použít na jakékoliv ošetřeníslužbu nebo produkt, který si u nás vyberete.

- Nabízíme rovněž možnost předplatit si finanční kredit, takže si obdarovaný bude moci sám zvolit druh péče, která mu vyhovuje.

 

- Pokud si u nás certifikát nestihnete vyzvednout osobně, nabízíme jeho zaslání na dobírkukurýrem po Praze nebo e-mailem ve formě e-voucheru.

- Z důvodu kapacity salonu doporučujeme službu, na kterou chcete certifikát uplatnit, objednat nejpozději    14 dní před datem expirace certifikátu.

- Platnost dárkového certifikátu je 6 měsíců od data vystavení.

- Prodloužení platnosti dárkového certifikátu je možné maximálně o 6 měsíců a to pouze před datem jeho expirace. Tento úkon je zpoplatněn částkou 1 000 Kč.

- V případě uplatnění poukazu do 30 dní po expiraci lze uznat 50 % jeho hodnoty.

- V případě zrušení rezervace nejdéle 24 hodin před objednaným termínem je držiteli certifikátu nabídnut termín náhradní.

- V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před uskutečněním služby již není možné termín změnit, službu tedy musí objednavatel vyčerpat nebo poukaz propadá.

 

- Držitel certifikátu či e-voucheru je povinen jej odevzdat před započetím služby. V případě nedodání certifikátu požadujeme objednanou službu uhradit na místě. Následně, odevzdá-li držitel do 5 dní platný certifikát či e-voucher, budou mu peníze vráceny.

 

- V případě ztráty certifikátu bohužel nelze, z důvodu možného zneužití poukazu třetí osobou, službu poskytnout. Toto se nevztahuje na e-vouchery zaslané e-mailem.