SOTHYS - takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu. Podle starověké řecké mytologie byla SOTHYS nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.

Dle legendy byl jedné noci při svých nebeských poutích krásou a třpytem mladé hvězdičky SOTHYS fascinován Saturn. Tak nádherná a krásná se mu nezdála ani oslňující Venuše. Ta, protože byla velmi žárlivá, provedla svou pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla Saturnem napnuté řetězy, které měli hvězdičku SOTHYS přitáhnout a sevřít do jeho náručí. Zářící hvězda SOTHYS se zřítila z oblohy a navždy zmizela.

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – SOTHYS PARIS.

 

V roce 1946 založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry.

 

Výsledkem více než 70leté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Tým vědců, výstižně pojmenovaný výzkumná jednotka, každý rok obnovuje technologické složení výrobků.

Výsledné hi-tech formule vznikají ve spolupráci s pracovníky v mezinárodních laboratořích propojením vyspělé technologie a aktuálních trendů – aromaterapie, biotechnologie, algoterapie a smyslové kosmetiky.

Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce najdete také pánskou péči SOTHYS HOMME, sluneční péči, sezonní trendové make-up kolekce a dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěsticí kosmetické výrobky. V rámci sezonní salonní péče o obličej se SOTHYS Paris inspiruje také poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období.

 

Kosmetiku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech ve více než 120 zemích světa.

 

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

  

Sothys Paris

Rituel de Beauté | Pod Harfou 25, Praha 9 – Vysočany
Vytvořeno P&M © 2017