Rituel de Beauté | Pod Harfou 25, Praha 9 – Vysočany
Vytvořeno P&M © 2017

O nás

Jako většina mladých slečen jsem i já v dětství se zájmem pozorovala maminku při líčení a nemohla se dočkat chvíle, kdy se o svou pleť naučím starat.

Tato vášeň vedla mé kroky ke studiu kosmetického oboru a následně k velmi obohacující praxi ve frymburském Wellness hotelu, kde jsem měla poprvé možnost pracovat s kosmetikou Sothys.

Právě zde jsem pochopila, že díky kvalitní kosmetice a individuální péči mohu dovést svou vášeň k dokonalosti. K dokonalosti, v níž hlavní roli hraje pocit jedinečné chvíle a na jejímž konci jste Vy, spokojení klienti.

Od té doby jsem pojala Sothys nejen za svou kosmetiku, ale zejména za svůj životní styl, jenž ráda sdílím se svými přáteli.

Díky velkému zájmu jsem otevřela vlastní salon na rodné Šumavě, ale touha dále se vzdělávat a být co nejblíže nejnovějším trendům vedla mé další kroky do prestižních kosmetických salonů v Praze.

 

Po deseti letech praxe jsem se konečně rozhodla otevřít vlastní salon zde v rezidenční čtvrti Nová Harfa v pražských Vysočanech.

 

Bude mi potěšením, pokud se rozhodnete žít můj sen se mnou jako mí dobří klienti, vážení zákazníci nebo noví přátelé.

Pavla Seidlerová

Majitelka

V kosmetickém salonu Rituel de Beauté se můžete těšit na moderní prostředí inspirované světovými kosmetickými salony, bohatou nabídku exkluzivních služeb a produktů od našeho týmu a příjemnou relaxační atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit Vaši spokojenost a pohodlí!

Kosmetický salon Rituel de  Beauté je centrem krásy v klidné oblasti pod Harfou v pražských Vysočanech, které se specializuje na luxusní procedury v péči o pleť a tělo, manikúru, pedikúru, profesionální líčení a depilaci.

Sothys Paris

Zárukou kvality poskytovaných služeb je práce s profesionální francouzskou kosmetiku Sothys Paris, která je používána v institutech krásy, wellness a spa ve více než stodvaceti zemích světa.

Výsledkem více než sedmdesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření a široká škála kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla.

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Její přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech, jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

S filosofií této značky - přizpůsobení kosmetického programu na míru - Vám nejlépe poradí kosmetička, která své práci rozumí, Vaši pleť odlíčí, správně odhadne její potřeby a následně pro Vás vytvoří osobní „předpis na krásu“ v závislosti na momentálních potřebách Vaší pleti a na Vašem životním stylu.

SpaRitual

Při ošetření rukou a nohou používáme luxusní přírodní kosmetiku SpaRitual zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí.

Garance vrácení peněz

Zakládáme si na profesionálním, ale přesto starostlivém přístupu k našemu klientovi, protože jsme si vědomi, že právě to od nás v dnešní době vyžadujete. Proto také nabízíme garanci vrácení peněz v plné výši v případě, kdy s našimi službami klient nebude spokojen.

 

Bez kosmetických přístrojů

V Rituel de Beauté nepoužíváme žádné kosmetické přístroje, našimi nástroji jsou kvalitní kosmetika a teplý dotek rukou.

Mým přáním je, aby se Rituel de Beaute stal místem, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

Aby i pro Vás byl Rituel de Beauté pravidelným rituálem krásy.

 

Rituel de Beauté

Harmonie, relaxace, nevšední zážitek pro Vaše smysly.

 

Rituel de Beauté je výsledkem mého dlouhodobého propojení s profesionální francouzskou kosmetikou Sothys Paris a vrcholem mého dětského snu.