Rituel de Beauté | Pod Harfou 25, Praha 9 – Vysočany
Vytvořeno P&M © 2017

O nás

Jako většina mladých slečen jsem i já v dětství se zájmem pozorovala maminku při líčení a nemohla se dočkat chvíle, kdy se o svou pleť naučím starat.

Tato vášeň vedla mé kroky ke studiu kosmetického oboru a následně k velmi obohacující praxi ve frymburském Wellness hotelu, kde jsem měla poprvé možnost pracovat s kosmetikou Sothys.

Právě zde jsem pochopila, že díky kvalitní kosmetice a individuální péči mohu dovést svou vášeň k dokonalosti. K dokonalosti, v níž hlavní roli hraje pocit jedinečné chvíle a na jejímž konci jste Vy, spokojení klienti.

Od té doby jsem pojala Sothys nejen za svou kosmetiku, ale zejména za svůj životní styl, jenž ráda sdílím se svými přáteli.

Díky velkému zájmu jsem otevřela vlastní salon na rodné Šumavě, ale touha dále se vzdělávat a být co nejblíže nejnovějším trendům vedla mé další kroky do prestižních kosmetických salonů v Praze.

 

Po deseti letech praxe jsem se rozhodla otevřít vlastní salon zde v rezidenční čtvrti Nová Harfa v pražských Vysočanech.

 

Mým přáním je, aby se salon Rituel de Beaute stal místem, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

Aby i pro Vás byl Rituel de Beauté pravidelným rituálem krásy.

Pavla Seidlerová

Majitelka

V kosmetickém salonu Rituel de Beauté se můžete těšit na moderní prostředí inspirované světovými kosmetickými salony, bohatou nabídku exkluzivních služeb a produktů od našeho týmu a příjemnou relaxační atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit Vaši spokojenost a pohodlí!

Kosmetický salon Rituel de  Beauté je centrem krásy v klidné oblasti pod Harfou v pražských Vysočanech, které se specializuje na luxusní procedury v péči o pleť a tělo, manikúru, pedikúru, profesionální líčení a depilaci.

Péče o pleť a tělo

Zárukou kvality poskytovaných služeb je práce s profesionální francouzskou kosmetiku Sothys Paris, která je používána v institutech krásy, wellness a spa ve více než stodvaceti zemích světa a jejíž produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.

S filosofií této značky - přizpůsobení kosmetického programu na míru - Vám nejlépe poradí kosmetička, která své práci rozumí, Vaši pleť odlíčí, správně odhadne její potřeby a následně pro Vás vytvoří osobní „předpis na krásu“ v závislosti na momentálních potřebách Vaší pleti a na Vašem životním stylu.

Manikúra a pedikúra

Při ošetření rukou a nohou používáme luxusní přírodní kosmetiku SpaRitual zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí.

Záloha na ošetření delší 2 hodiny

Rádi bychom upozornili, že při objednání na proceduru nebo více procedur, které přesahují čas ošetření 2 hod., požadujeme zaplacení zálohy 500 Kč (převodem na účet, v hotovosti či platební kartou v salonu). 

V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před uskutečněním služby záloha propadá.

Děkujeme za pochopení.

Garance vrácení peněz

Zakládáme si na profesionálním, ale přesto starostlivém přístupu k našemu klientovi, protože jsme si vědomi, že právě to od nás v dnešní době vyžadujete. Proto také nabízíme garanci vrácení peněz v plné výši v případě, kdy s našimi službami nebudete spokojeni.

Bez kosmetických přístrojů

Nepoužíváme žádné kosmetické přístroje, našimi nástroji jsou teplý dotek rukou a kvalitní, na zvířatech netestovaná kosmetika bez parabenů.

 

Rituel de Beauté

Harmonie, relaxace, nevšední zážitek pro Vaše smysly.

 

Rituel de Beauté je výsledkem mého dlouhodobého propojení s profesionální francouzskou kosmetikou Sothys Paris a vrcholem mého dětského snu.