Spolupracujeme

Legenda o Sothys

SOTHYS - takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu.

Podle starověké řecké mytologie byla SOTHYS nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.

Dle legendy byl jedné noci při svých nebeských poutích krásou a třpytem mladé hvězdičky SOTHYS fascinován Saturn. Tak nádherná a krásná se mu nezdála ani oslňující Venuše. Ta, protože byla velmi žárlivá, provedla svou pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla Saturnem napnuté řetězy, které měli hvězdičku SOTHYS přitáhnout a sevřít do jeho náručí. Zářící hvězda SOTHYS se zřítila z oblohy a navždy zmizela.

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – SOTHYS PARIS.

Historie

V roce 1946 založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry.

Současnost

Výsledkem více než sedmdesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Tým vědců, výstižně pojmenovaný výzkumná jednotka, každý rok obnovuje technologické složení výrobků.

Výsledné hi-tech formule vznikají ve spolupráci s pracovníky v mezinárodních laboratořích propojením vyspělé technologie a aktuálních trendů – aromaterapie, biotechnologie, algoterapie a smyslové kosmetiky.

Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce najdete také pánskou péči SOTHYS HOMME, sluneční péči, sezonní trendové make-up kolekce a dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěsticí kosmetické výrobky. V rámci sezonní salonní péče o obličej se SOTHYS Paris inspiruje také poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období.

Celosvětová působnost

Kosmetiku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech ve více než 120 zemích světa.

 

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.

Sothys Paris

SpaRitual představuje progresivní luxusní přírodní kosmetiku pro péči o ruce, nohy a nehty zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí.

Produkty SpaRitual jsou osvícenou volbou profesionálů v nejlepších lázních, nejluxusnějších salonech, wellness centrech a hotelích jako např. Mandarin, Four Seasons po celém světě

 

Zasazení semínka

Tuto poměrně mladou značku založila v  kalifornském Los Angeles kosmetická průmyslová vizionářka a environmentální aktivistka Shel Pink jako dceřinou společnost firmy Orly (originální francouzská manikúra založená 1975).

 

"Stále je čas zasáhnout, vhodnou dobou je ale právě tento okamžik."

Shel Pink vyrůstala v domácnosti, která byla ekologicky uvědomělá a aktivní v lázeňské tradici. Poté, co vystudovala umění a fotografii se stala spoluzakladatelkou a kreativní ředitelkou módního domu LOBA, kde navrhovala oblečení pro butiky a obchodní domy. 


V průběhu doby se její obdiv ke všemu holistickému stal hluboce zakořeněnou potřebou. Poté, co se v roce 2001 připojila k manželově rodinnému podniku Orly International, ponořila se zcela do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Uvědomila si, že svým rozhodnutím může ovlivnit své děti a budoucí generace. 

S touto uvědomělou vizí lepší budoucnosti se více zaměřila na realizaci "vědomě krásné" life-stylové značky. Přesvědčena, že svět byl připraven přijmout zdánlivě protichůdné eko/luxusní koncepce, založila v roce 2004 SpaRitual. Aktivní síla změny a jeden krůček ke "spiritual". Značka oslavuje prastarou lázeňskou tradici, nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví klienta. 

 

Získáváno vědomě

SpaRitual je vědomě ekologická spa lifestylová značka. Naše odhodlání vyvíjet se ekologickým směrem je základním kamenem značky.

 

SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa. Naše biologicky odbouratelné produkty jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie

SpaRitual produkty jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Kromě toho požadujeme od našich dodavatelů certifikaci původu zdrojů v tom smyslu, že jsou získávány dle našich standardů. 

SpaRitual

Rituel de Beauté | Pod Harfou 25, Praha 9 – Vysočany
Vytvořeno P&M © 2017